top of page

LEGALIZACJA POBYTU

MIGRATOR logo bt.png

Dla Ciebie i Twojej Rodziny

Wspólnie z Kancelarią Migrator.org.pl pomagamy uzyskać legalny pobyt w Polsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Doświadczeni prawnicy fachowo zajmą się Twoją sprawą i doprowadzą ją do szczęśliwego końca.

Karta pobytu

Aby Twój pobyt w Polsce był legalny należy złożyć odpowiednie dokumenty w celu wydania Karty Pobytu. Brak dokumentu potwierdzającego możliwość legalnego przebywania na terenie Polski może nieść za sobą przykre konsekwencje.

Jedną z konsekwencji jest deportacja i zakaz wstępu do Polski przez określony czas (najczęściej 5 lat)

Zezwolenie na pracę

Zezwolenie na pracę to dokument uprawniający cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy w Polsce. Jednak warunkiem jest posiadanie przez tego cudzoziemca podstawy do pobytu umożliwiającej wykonywanie pracy zgodnie z przepisami prawa.

Karta Polaka

Karta Polaka jest dokumentem potwierdzającym przynależność cudzoziemca do narodu polskiego. Nie oznacza jednak nadania obywatelstwa polskiego, przyznania prawa pobytu czasowego czy stałego w Polsce ani prawa przekraczania granicy bez wizy.

Sprawy urzędowe

W codziennym życiu zachodzi potrzeba załatwienie różnych spraw urzędowych. Dzięki wsparciu Kancelarii Migrator.org.pl załatwisz wszystkie ważne sprawy takie jak np. nadanie numeru Pesel, meldunek itd. bez problemu.

Skorzystaj ze wsparcia specjalistów.

Obywatelstwo Polskie

Obywatelstwo polskie można nabyć:

  • z mocy prawa;

  • przez nadanie obywatelstwa polskiego;

  • przez uznanie za obywatela polskiego;

  • przez przywrócenie obywatelstwa polskiego.

Firma w Polsce

Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem własnej firmy warto skonsultować się z prawnikiem, który pomoże Ci wybrać formę prawną (jednoosobowa działalność, spółka itd.) i zarejestrować firmę w urzędach. Na każdym etapie możesz liczyć na profesjonalne wsparcie

Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę www.migrator.org.pl lub zadzwoń i porozmawiaj z prawnikiem

bottom of page